Центр демократії та верховенства права в рамках всеукраїнського проєкту “100 вчинків відповідальних громадян” відкриває реєстрацію на серію онлайн-заходів для представників Чернігівської області.
Найближчий захід відбудеться онлайн 13 жовтня (середа) з 15:00 до 17:00.
Для участі потрібно заповнити форму за посиланням.
Проєкт «100 вчинків відповідальних громадян» – це довгостроковий проєкт, що має на меті сформувати всеукраїнську спільноту відповідальних громадян, підвищити рівень відповідальності суспільства в Україні, створивши список зі 100 вчинків відповідальних громадян.
Учасники та учасниці в своєму місті створюватимуть список відповідальних вчинків, котрі позитивно впливають як на власне життя, так і на життя родини, громади, держави.
Ці списки з 20 міст в подальшому стануть основою для об’єднаного загальноукраїнського списку з якого шляхом голосування буде обрано топ-100 вчинків. Разом з нашим медійним партнером The Ukrainians ми створимо 10 яскравих відеоісторій та інтерв’ю про приклади відповідальних вчинків громадян нашої країни, щоб надихнути інших поширювати культуру відповідальності.
Для кожного з 20 міст передбачено дві фасилітовані сесії онлайн (групові заняття, під час якого учасники та учасниці разом генерують ідеї): перша для формування переліку вчинків, а друга – щоб узгодити спільне розуміння їх змісту. Також на заходах учасники зможуть познайомитись з однодумцями та стати частиною спільноти відповідальних громадян.
Ми прагнемо залучити якомога більше відповідальних громадян будь-якої професії, віку чи статі – студентів, підприємців, ІТ-спеціалістів та митців, вчителів, лікарів, держслужбовців чи депутатів місцевих рад. Для продуктивної роботи на кожну подію буде відібрано до 25 учасників. Тож не зволікайте і приєднуйтесь, щоби з упененістю сказати: «Ми зробили цей список разом!»
Якщо у вас виникнуть питання, пишіть на пошту ua100actions@gmail.com
Проєкт «100 ВЧИНКІВ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН» виконує Центр демократії та верховенства права у партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (НДІ), в рамках програми «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), за фінансової підтримки Агентства США з Міжнародного розвитку (USAID).