“Цей населений пункт був розбитий унаслідок активних бойових дій на початку повномасштабного вторгнення росії. Безліч будинків зруйновані вщент. Частина мешканців вимушена жити у модульних містечках. Саме там ми й проводили навчання”, — зауважила керівниця проєкту “Безпека під час війни” Tetiana Romanova.
Присутні отримали важливі знання з надання домедичної допомоги від сертифікованих тренерок Олександри Стародуб та Наталії Жукової.
Учасники тренінгу навчилися накладати турнікети на кінцівки, робити тампонування та дізналися багато іншої важливої інформації.
Кожен навчився формувати аптечку та користуватися засобами, які допомагають надавати домедичну допомогу. Всі учасники тренінгу отримали по одній укомплектованій аптечці.
Проєкт “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” орієнтований на освітян, представників місцевої влади, активних громадян тощо. Тобто тих, хто регулярно контактує з великою кількістю людей і потенційно може надати домедичну допомогу.
Загалом команда “Агенції міських ініціатив” у Киселівській громаді організувала проведення двох тренінгів з мінної безпеки для школярів та дорослих, які провів сертифікований тренер Павло Давиденко. А також два тренінги з надання домедичної допомоги у селах Вознесенське та Новоселівка, які провели сертифіковані тренерки Олександра Стародуб та Наталія Жукова. Отримані знання можуть врятувати учасникам тренінгу життя.
Більше фото тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *