Досвідчені сертифіковані тренери, Олександра Стародуб та Наталія Жукова, навчали присутніх надавати першу домедичну допомогу.
Інструкторки з тактичної медицини ділилися знаннями про фізичну, біологічну та юридичну безпеку тих, хто надає допомогу потерпілим.
Учасники тренінгу навчилися накладати турнікети на кінцівки, робити тампонування та дізналися багато іншої важливої інформації.
Знання, які отримали учасники тренінгу, можуть допомогти їм врятувати життя.
Кожен навчився формувати аптечку та користуватися засобами, які допомагають надавати домедичну допомогу. Усі учасники отримали укомплектовані аптечки.
Проєкт “Безпека під час війни” орієнтований на освітян, молодь, представників місцевої влади, активних громадян, журналістів тощо. Тобто на тих, хто регулярно контактує з великою кількістю людей та потенційно може надати домедичну допомогу.
“Ми організовуємо тренінги для населення територіальних громад, що значно постраждали від російської військової агресії. Упродовж лютого-березня тренінгами з мінної безпеки та надання домедичної допомоги ми маємо охопити Чернігів, а також Новоселівську, Киїнську, Киселівську, Іванівську та Новобасанську громади”, — каже керівниця проєкту “Безпека під час війни” Tetiana Romanova
Більше фото тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *