Всі, хто пройшов тренінг “Перша домедична допомога при травмах”, став маленькою родиною. Група ще вчора незнайомих людей упродовж дня проходить чимало вправ, відверто говорить з тренерами про домедичну допомогу та розвінчує міфи з соцмереж.
Три безкоштовні тренінги з домедичної допомоги у Чернігові організувала ГО «Агенція міських ініціатив». Перший з них пройшов у молодіжному просторі aWARe Zone 5 березня.
“Ми раді, що до нашої родини долучилися ще двадцять чернігівців з активною позицією. Це — вчителі, викладачі, працівники підприємств, журналісти тощо. Вони регулярно контактують з великою кількістю осіб. Отримавши знання з домедичної допомоги, ці люди зможуть вправно надати допомогу потерпілим. Кожен учасник тренінгу отримав укомплектовану аптечку”, — сказала керівниця проєкту “Безпека під час війни” Tetiana Romanova.
На тренінг зареєструвалися 154 особи, але відібрати “Агенція міських ініціатив” мала лише 20. Цього вимагають правила проведення заходу Якісно провести заняття можна у разі, коли тренер слідкує за маленькою групою осіб.
Більше фото тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *