У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” організація проводить таке навчання для мешканців Чернігова, Киїнської, Новоселівської, Іванівської, Новобасанської та Киселівської громад. Цього разу ми провели тренінг у селі Вознесенське Чернігівського району.
“Кожна людина має усвідомлювати, що власна безпека лежить на їх плечах. Ви маєте усвідомлювати, наприклад, наскільки небезпечно збирати гриби у лісі під час війни. На одному з тренінгів учасниця сказала, що останні кілька місяців у новинах мало повідомлень про підрив людей на вибухонебезпечних предметах. Знаєте чому? Бо зима. Люди не ходять у ліс та не відпочивають біля водойм. Навесні кількість таких повідомлень, на жаль, збільшиться. Навчання з мінної безпеки може врятувати життя людей”, — запевняє керівниця проєкту “Безпека під час війни” Tetiana Romanova.
Запрошений тренер з мінної безпеки Павло Давиденко розказав вчителям про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Він пояснив, як правильно себе поводити у випадку знахідки предмета, що потенційно може вибухнути.
Більше фото тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *