“У селі Новий Биків Ніжинського району ми нещодавно проводили тренінг з мінної безпеки для учнів 12-16 років, а цього разу навчали вже колектив Новобиківського закладу загальної середньої освіти, — каже керівниця проєкту “Безпека під час війни” Тетяна Романова. — Ми маємо дбати про безпеку мешканців тих громад, що значно постраждали від дій окупантів. Тренінги з мінної безпеки — один з дієвих способів уникнути травмування та смертності людей від вибухонебезпечних предметів”.
Запрошений тренер з мінної безпеки Павло Давиденко розказав вчителям про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Він пояснив, як правильно себе поводити у випадку знахідки предмета, що потенційно може вибухнути, а також розказав як правильно про міни розповідати дітям.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” громадська організація “Агенція міських ініціатив” проводить тренінги з мінної безпеки ще у Киїнській, Новоселівській, Киселівській, Іванівській та Новобасанській громадах.
Більше фото тут.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *