Село Вознесенське Чернігівського району — одне з багатьох населених пунктів області, що зазнало горя від окупантів. Мешканці цього села не з чуток знають, яке горе може принести вибухонебезпечний предмет. Але не кожен з них має навички з ідентифікації небезпечних предметів. І далеко не кожен з них може швидко прийняти рішення щодо своїх подальших дій у разі його виявлення.
Тому ГО “Агенція міських ініціатив” організувала для школярів тренінг з мінної безпеки. Запрошений тренер Павло Давиденко розказав школярам про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Він пояснив, як правильно себе поводити у випадку знахідки предмета, що потенційно може вибухнути.
“У лютому ми провели тренінг з мінної безпеки для школярів. У березні плануємо провести аналогічний тренінг для дорослого населення. А потім ще проведемо тренінг з надання домедичної допомоги. Це дуже важливі теми. На таких тренінгах люди дізнаються алгоритми дій на випадок екстрених ситуацій”, — каже керівниця проєкту “Безпека під час війни” Тетяна Романова.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” громадська організація “Агенція міських ініціатив” проводить тренінги з мінної безпеки ще у Киїнській, Новоселівській, Киселівській, Іванівській та Новобасанській громадах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *