“Село Новий Биків Ніжинського району значно постраждало під час активних бойових дій у лютому-березні 2022 року. Навіть приміщення школи, у якому ми проводили тренінг, нагадує про ті страшні часи. Саме тому команда “Агенції міських ініціатив” приїжджає у такі населені пункти та проводить тренінги з мінної безпеки», — каже керівниця проєкту “Безпека під час війни” Тетяна Романова.
Запрошений тренер з мінної безпеки Павло Давиденко розказав школярам про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Він пояснив, як правильно себе поводити у випадку знахідки предмета, що потенційно може вибухнути.
Навіть якщо війна завершиться сьогодні, то розміновувати поля, ліси, річки, приміщення різного призначення Україна буде ще десятки років. Тож діти мають володіти цими специфічними знаннями.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” громадська організація “Агенція міських ініціатив” проводить тренінги з мінної безпеки ще у Киїнській, Новоселівській, Киселівській, Іванівській та Новобасанській громадах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *