“Цей навчальний заклад розташований у мікрорайоні, де під час активний бойових дій у лютому-березні 2022 року щось регулярно вибухало, — каже керівниця проєкту “Безпека під час війни” Тетяна Романова. — Через дорогу від школи розташований магазин, де у березні того року росіяни обстріляли чергу людей. Там загинули 14 людей, ще десятки отримали травми різного ступеню тяжкості. Ці школярі багато чого бачили, тому з цікавістю слухали тренера та ставили додаткові запитання”.
Запрошений тренер з мінної безпеки Павло Давиденко розказав школярам про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Він пояснив, як правильно себе поводити у випадку знаходження предмета, що потенційно може вибухнути.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” громадська організація “Агенція міських ініціатив” проводить тренінги з мінної безпеки ще у Киїнській, Новоселівській, Киселівській, Іванівській та Новобасанській громадах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *