Ми продовжуємо вчити мешканців Чернігівщини мінній безпеці. Цього разу команда громадської організації “Агенція міських ініціатив” завітала до учнів Приватна школа «МудрАнгелики».
Запрошений тренер з мінної безпеки Павло Давиденко розказав школярам багато цікавого про міни та про те, як вчиняти у разі виявлення підозрілого предмета. Діти з цікавістю слухали тренера та ставили йому додаткові запитання.
“Упродовж лютого-березня “Агенція міських ініціатив” проводить для населення територіальних громад, що значно постраждали від російської військової агресії, тренінги з безпеки. У першому блоці тренінгів — мінна безпека для дітей та дорослих, у другому — надання домедичної допомоги. Стати учасниками безкоштовних тренінгів можуть ті, хто зареєструється. Анонси шукайте на сторінці “Агенція міських ініціатив у Фейсбуці та Інстаграмі”, — каже керівниця проєкту “Безпека під час війни” Tetiana Romanovа.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” громадська організація “Агенція міських ініціатив” проводить тренінги з мінної безпеки ще у Киїнській, Новоселівській, Киселівській, Іванівській та Новобасанській громадах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *