“Людям дається інформація, які бувають види мін, які бувають небезпечні предмети, що робити коли ви натрапили на підозрілий предмет. Тренінги проводимо для дорослих та школярів віком від 12 до 16 років. Провести тренінги Агенція міських ініціатив / АМІ запросила професійного тренера Павла Давиденка. Ми радіємо, що люди розуміють актуальність цієї теми та приходять до нас на тренінги. Відгуки отримуємо дуже позитивні. Також отримуємо від наших учасників запити на проведення додаткових тренінгів”, — розповідає керівниця проєкту Тетяна Романова.
На тренінг у селі Анисів Іванівської громади завітала голова ГО “Північна Горлиця” Катерина Авдєєнко. На початку повномасштабного вторгнення росії на територію України вона з родиною з Чернігова приїхала в Анисів. Жінка поділилася своїми думками щодо тренінгу.
“Сказати, що ця інформація більше корисна для дітей, бо вони більше чіпають? Але ж і ми від незнання можемо вирішити прибрати вибухонебезпечний предмет. Звичайно інформація корисна”, — каже Катерина Авдєєнко.
“Коли вороги були у селі, ми сиділи в погребі. У перший день, коли вони виїхали, ми пішли по місцях їхньої “бойової слави”. Був навіть випадок, коли місцеві жителі лазили в танки, що залишалися. Шкода, що ми не знали правил мінної безпеки раніше, бо в стресовій ситуації важко мати холодну голову”, — додає психолог Анисівського ліцею Тетяна Вершок.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” громадська організація “Агенція міських ініціатив” проводить тренінги з мінної безпеки ще у Чернігові, Киїнській, Новоселівській, Киселівській, Новобасанській громадах.
Слідкуйте за анонсами на сторінках ГО «Агенція міських ініціатив».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *