Вже вдруге команда громадської організації Агенція міських ініціатив / АМІ приїжджає у Нову Басань для проведення тренінгу з мінної безпеки, як починається тривога.
“Коли ми готувалися до проведення тренінгів з мінної безпеки, прораховували потенційні ризики, — каже керівниця проєкту “Безпека під час війни” Тетяна Романова. — Тож в усіх приміщеннях, де проходять освітні заходи, є укриття. Ми одразу спускаємося туди. У такі моменти учасники тренінгів ще більше засвоюють основи мінної безпеки”.
Нова Басань дуже постраждала від дій армії окупанта. Російські солдати стояли в селі місяць. Тож місцеве населення на власні очі бачило чимало вибухонебезпечних предметів. Їм й самим є про що розповісти. Однак до навчання вони не мали достатньої кількості знань, аби правильно реагувати на знайдені залишки війни. Тепер вони не розгубляться, адже будуть діяти за чітким алгоритмом.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” громадська організація “Агенція міських ініціатив” проводить тренінги з мінної безпеки ще у Чернігові, Киїнській, Новоселівській, Киселівській, Іванівській громадах.
Слідкуйте за анонсами на сторінках ГО «Агенція міських ініціатив».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *