Громадська організація “Агенція міських ініціатив” організувала на Чернігівщині вже п’ятий тренінг з мінної безпеки. Цього разу навчання пройшло в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області.
“Ми вже провели частину тренінгів у Чернігові, у Киїнський та Новобасанській громадах, ще плануємо у Киселівській та Новоселівській. Тренер з мінної безпеки Павло Давиденко розказує про ризики, пов’язані з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Він пояснює, як правильно себе поводити у випадку знахідки предмета, що потенційно може підірватися”, — розповідає керівниця проєкту “Безпека під час війни” Тетяна Романова.
За її словами, на тренінгах люди зізнаються, що виявляли вибухонебезпечні предмети у своїх населених пунктах, бачили їх у полях та лісах. І в ті моменти вони не завжди усвідомлювали, як треба вчиняти. Наприклад, ігнорували небезпеку та не повідомляли про знахідку відповідні служби. Лише уявіть, що тим предметом могли зацікавитися діти, підійти до нього та підірватися.
“Завдяки тренінгам громадяни отримують навички з мінної безпеки, що рятують життя. А ще до нас долучилися фахівці ДСНС в Чернігівській області. Вони приносять макети, які можна пощупати. А також навчають використовувати вогнегасник. Тому запрошую всіх охочих приходити на безкоштовні тренінги, які організовує наша команда. Анонси найближчих заходів шукайте на сторінці ГО “Агенція міських ініціатив”, — додала Тетяна Романова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *