Село Нова Басань Ніжинського району зазнала страждань від дій армії окупанта. Коли російські солдати поспіхом тікали з села, залишали по собі чимало вибухонебезпечних предметів. Тому команда громадської організації Агенція міських ініціатив / АМІ організувала для місцевого населення тренінг з мінної безпеки.
“На жаль, тривога у цей день тривала понад три години. Школярі Новобасанського опорного закладу вимушені були перебувати в укритті. Там нам довелося й читати для них тренінг з мінної безпеки. Багато хто з них перебував в окупації, чув як щось страшне пролітає над дахами будинків, бачив танки на своїх прибудинкових територіях. Ми відчуваємо потребу місцевого населення у навчанні мінній безпеці. Наша команда готова працювати за будь-яких умов, адже безпека школярів — це наш пріоритет”, — підсумувала керівниця проєкту “Безпека під час війни” Тетяна Романова.
Про міни та небезпечні залишки війни розказав сертифікований “Червоним Хрестом” тренер з мінної безпеки Олексій Харченко. Він поділився зі школярами правилами безпечної поведінки. Завдяки цим знанням діти не розгубляться, якщо раптом виявлять вибухонебезпечний предмет.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” громадська організація “Агенція міських ініціатив” проводить тренінги з мінної безпеки ще у Чернігові, Киїнській, Новоселівській, Киселівській, Іванівській громадах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *