Дорослі громадяни з Киїнської територіальної громади завітали на тренінг з мінної безпеки, аби покращити знання, які можуть врятувати життя. Тренінг організувала громадська організація “Агенція міських ініціатив”, яка запросила провести навчання сертифікованого “Червоним Хрестом” тренера з мінної безпеки Олексія Харченка.
Він розповів учасникам освітнього заходу що таке міни та вибухонебезпечні залишки війни, безпечні місця та безпечна поведінка людей.
До речі, поля — небезпечні місцея що буквально нашпиговані вибухонебезпечними предметами. До прикладу, у травні 2022 року у Киїнській територіальній громаді під час проведення польових робіт трактор підірвався на міні.
Карета швидкої медичної допомоги госпіталізувала водія у важкому стані до лікарні. Від отриманих травм він помер. На прилеглій території Піротехніки ДСНС разом з вибухотехніками Нацполіції виявили ще одну протитанкову міну.
“Війна в України забрала дуже багато життів серед цивільного населення. Наше завдання — провести широку інформаційну кампанію, яка убезпечить мешканців територіальних громад”, — зауважила керівниця освітнього проєкту “Безпека під час війни” Тетяна Романова.
У рамках проєкту “Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області” ГО “Агенція міських ініціатив” проведе тренінги з мінної безпеки ще у місті Чернігові, Новоселівській, Киселівській, Іванівській та Новобасанській громадах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *