Близько сотні учасниць велопараду — це результат свята мобільності та краси «Леді на велосипеді». Яскравий велопробіг відбувся цієї неділі у Чернігові вперше.

Розпочався захід на Валу, біля найстаршої в Україні вишні-антипки. Саме там відбулася реєстрація, а всі бажаючі мали змогу сфотографуватися на тематичні локації. Більшість учасниць були в яскравих луках. Дехто готувався до свята заздалегідь, а хтось просто долучився, не в силах пройти повз. Це не перший захід у рамках нашого проєкту, але саме велопарад дівчат — це ноу-хау для Чернігова.

Крім тематичної фотозони, під час заходу працювала мобільна веломайстерня. Прямо просто неба веломайстер Євгеній Плакса допомагав лагодити несправності велосипедів учасників свята. До речі, не так давно у рамках проєкту відкрилася перша соціальна веломайстерня на відомій у Чернігові вулиці Борисоглібський. Час її роботи буде анонсовано незабаром!

«Такі теплі і красиві заходи надихають і приносять позитивні емоції. А це важливо, особливо в сьогоднішній неспокійний час. Я щаслива, що наш велопарад надав можливість не тільки проїхатись містом, показати важливість пересування велосипедом, а ще й скористатись послугами веломайстерні, зробити круте фото на згадку та насолодитись теплим днем в колі однодумців. Дякую партнерам за підтримку наших ініціатив. Разом набагато легше бути ефективними», — зазначила Тетяна Романова, виконавча директорка Агенція міських ініціатив / АМІ.

«В усьому світі велосипедність міст вимірюється саме дівчатами. Жінки більш вимогливі до якості велосипедної інфраструктури і безпеки пересування. Те, що в Чернігові зараз так багато дівчат використовує велосипед, як основний вид транспорту, — це неймовірний потенціал і наша велика гордість, — вважає Сергій Безбородбко, керівник Еко Місто. — Наша задача — рухатись далі і покращувати інфраструктуру для того, щоб велосипед став основним видом транспорту для всіх».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *