330 поїздок зробили машини соціального таксі у вересні та майже 1500 за чотири місяці роботи проєкту.

 

Соціальне таксі в Чернігові працює з червня цього року та фінансується чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» (PIN). Протягом чотирьох місяців люди, яким самостійно важко доїхати до лікарень, користуються послугою, а наша команда забезпечувала її роботу.

У вересні 97 осіб змогли простіше та більш комфортно дістатися до закладів охорони здоров’я. Із них 46 осіб ‒ люди, яким важко самостійно пересуватися. 28 людей належать до маломобільних груп населення чи осіб похилого віку (від 75 років), 12 мають порушення зору, 7 ‒ онкохворі та 4 особи з порушеннями опорно-рухового апарату.

Найчастіше авто соціального таксі викликали до міської лікарні № 2, обласної лікарні та 3 поліклініки.

«Робота соціального таксі продовжується. Уже чотири місяці ми виконуємо замовлення від людей, що належать до соціально вразливих груп населення. Умови роботи послуги залишилися незмінними – ми здійснюємо перевезення до комунальних медичних закладів. Одна людина може замовити соціальне таксі до 8 разів у місяць», ‒ нагадує Тетяна Романова, виконавча директорка ГО «Агенція міських ініціатив».

 

Соціальне таксі працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 16:00. Замовляти послугу потрібно не менше ніж за 1 день до дати поїздки (як мінімум – сьогодні на завтра).

Замовити послугу можна за телефонами:

38 066 53 43 752

38 096 31 61 224

 

Відповіді на найбільш поширені питання щодо нашої роботи над соціальним таксі можна прочитати тут: https://bit.ly/3Mtwe1M

 


Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (PIN) спільно з ГО «Агенція міських ініціатив» за підтримки Європейського Союзу (ECHO) реалізують проєкт «Соціальне таксі».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *