З 24 лютого 2022 року наша організація майже щоденно фіксує воєнні злочини, злочини проти людяності, грубі порушення прав людини з боку російської федерації.
І Чернігівська область, на жаль, теж не стала виключенням.
Задокументовані докази використовуватимуться для кримінального переслідування причетних до злочинів відповідно до українського законодавства у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та спеціальному трибуналі після його створення.

Також ми створили карту воєнних злочинів з боку росії по Чернігівській області.

Посилання на карту: https://bit.ly/3f2oo4t

Проєкт “Сторінки болю” має на меті документування воєнних злочинів на території Чернігівського району Чернігівський області відповідно до міжнародних процедур та передачі усієї інформації на державний ресурс, який створений Офісом Генерального прокурора разом з українськими та міжнародними партнерами.
Вся зібрана інформація зібрана у формі загального звіту. Зважаючи на наявність у звіті чутливої інформації, він не буде публікуватись у відкритих джерелах.
Також ми опублікували більше 10 історій про людей, які постраждали від бойових дій на території Чернігівської області.

Відео створено у рамках проєкту «Сторінки болю», що впроваджується за фінансової підтримки Netherlands Helsinki Committee. Його зміст є виключною відповідальністю ГО «Агенція міських ініціатив».

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *