Ми точно знаємо, що багато людей очікує на результати конкурсу, який проводився для громад Чернігівської області. І ми вже готові оголосити переможців-щасливчиків, які стануть частиною проєкту Go Bike Chernihiv. Але спершу трохи цікавих фактів… 🚴 Конкурс для громад було оголошено у серпні з метою відбору трьох учасників проєкту, які бажають розвивати велорух та покращити сталу мобільність у своїй громаді. За декілька тижнів надійшло понад 40 заявок, а конкурсна комісія провела не одну зустріч, аби проаналізувати всю подану інформацію.

🚴 Принцип відбору переможців базувався на розгорнутості відповіді, вмотивованості у розвитку велоруху у громаді, наявності туристичної та рекреаційної привабливості, а також факту заявки саме від представника керівництва міста.

🚴 Дискусій з приводу визначення переможців було багато, адже «лот» надзвичайний: дослідження та стратегію розвитку велосипедного руху від експертів нашого проєкту. Також громада-учасник проєкту отримає безкоштовні велосипеди для соціальних працівників, велопарковки та станції технічного обслуговування для покращення велоінфраструктури.

Отож, як уже стало зрозуміло із заголовку, переможцями стали: Ніжинська, Куликівська, Варвинська громади!
Вітаємо, командо! 😀 Тепер нам по дорозі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *