Із 11 серпня в 9 зонах Чернігова відбувається анкетування жителів міста на проєкт із відновлення пошкодженого житла у багатоповерхових будинках міста для соціально незахищених верств населення. Проєкт із відновлення охоплює пошкоджені квартири у таких мікрорайонах: ЗАЗ, Обласна лікарня/вул. Льотна, вул. Чорновола/вул. Любецька, селище ТЕЦ, Шерстянка, Подусівка, Масани.

 

Нагадуємо, що продовжується анкетування, а сам проєкт діятиме з вересня 2022 року до січня 2023-го.

Варто звернути увагу на те, що проєкт із відновлення пошкодженого житла у багатоповерхових будинках не передбачає відшкодування родинам витрат за самостійно виконані ремонтно-відновлювальні роботи. Також не можуть зареєструватися сім’ї, квартири яких мають значні пошкодження, у тому числі пряме влучання.

 

Відгуки та звернення щодо проєкту залишайте за номером гарячої лінії чеської гуманітарної організації «Людина в Біді» (PIN): 0 800 210 174. Графік роботи гарячої лінії із понеділка до п’ятниці 09:00 – 17:00.

Також можна надіслати листа на електронну адресу hotline.ukr@peopleinneed.cz

 

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» (PIN) спільно з ГО «Агенція міських ініціатив» за підтримки Європейського Союзу (ECHO) реалізують проєкт з відновлення пошкодженого житла.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *