У вівторок, 30 серпня, в Агенції регіонального розвитку відбулася стартова пресконференція проєкту “Go Bike Chernihiv”. Його метою є покращення сталої міської мобільності в умовах паливної кризи.

“Ми бачимо, що в умовах паливної кризи у нашому рідному регіоні зросла кількість велосипедистів. Аби стимулювати цю позитивну тенденцію, ми вирішили створити велосервіс та покращити велоінфраструктуру, що стало базовою ідеєю для проєкту «Go Bike Chernihiv».  Тим більше, що уже тривалий час ми забезпечуємо працівників критичної інфраструктури, соціальних працівників та волонтерів нашої області безкоштовними велосипедами з Європи у рамках кампанії #BikesForUkraine”, — зазначив під час заходу Сергей Безбородько, керівник ГО “Еко Місто”.
У свою чергу, виконавча директорка ГО “Агенція міських ініціатив” Тетяна Романова розповіла про те, що ряд заходів та інфраструктурних рішень заплановані і для громад області. “Не так давно ми оголосили конкурс щодо відбору трьох територіальних громад, з якими зможемо попрацювати в проєкті, та вже отримали 27 мотивованих заявок. До речі, відбір ще триває до 5 вересня включно. Як правило, всі подаються в останній день, тож конкуренція буде дуже висока. І це добре”, — зазначила спікерка.
Варто звернути увагу, що громади, які переможуть у конкурсі, отримають унікальну можливість розвивати велорух на основі експертного дослідження та стратегії розвитку, розроблених у рамках проєкту “Go Bike Chernihiv”. Крім того, вони будуть запезпечені велосипедами та велоінфраструктурою, як і громада Чернігова.
Матеріал підготовлено в межах проєкту «Go Bike Chernihiv», що реалізується ГО «Агенція міських ініціатив» у партнерстві з ГО «Еко Місто Чернігів».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *