У суботу, 20 серпня, патріотичний велопарад зібрав близько 180 учасників та більше 20 000 грн на перемогу. І це не фінал — кошти продовжують надходити. Радіємо, що саме цей захід став стартом нашого з ГО «Еко Місто» проєкту “Go Bike Chernihiv”, що має на меті покращити сталу міську мобільність в умовах паливної кризи. Нагадаємо, що за новинами проєкту можна слідкувати у Фейсбуці — Go Bike Chernihiv!

Подія стала можливою завдяки нашим партнерам — Чернігівській ОВА, Чернігівській міській раді, ГУ ДСНС у Чернігівській області, ГО “Вело Че”. Такою співпрацею ми ставили на меті популяризацію велосипеда, як незмінного виду транспорту в умовах паливної кризи.
“Велоспільнота міста Чернігова проводить відкриття велосезону, зазвичай, у травні. Ми підтримуємо будь-які заходи, аби продемонструвати, що велоспільнота у Чернігові досвідчена та знає правила дорожнього руху”, — керівник ГО “Вело Че” Андрій Вареник. Чернігів, до слова, демонструє потенціал велоспільноти не вперше. Так, у 2014 році інформаційне поле заполонила новина про встановленням рекорду “Рухома фігура велосипеда, створена з найбільшої кількості велосипедистів”.
В умовах паливної кризи велосипед починає відігравати ключову роль. “Це унікальний момент, аби сформувати серед містян позитивний тренд щодо користування велосипедом”, — вважає один із організаторів велопараду та керівник ГО “Еко Місто” Сергій Безбородько. У планах — нові безкоштовні велосипеди з Європи для волонтерів і соціальних працівників, поліпшення велоінфраструктури у місті та трьох громадах, що будуть обрані на конкурсній основі. В Чернігові також планується відкриття соціальної веломайстерні та проведення ряду івентів.
“Велосипед має стати основним транспортом міста Чернігова”, — каже Тетяна Романова, виконавча директорка ГО “Агенція міських ініціатив” та ще одна організаторка велопробігу. Проєкт “Go Bike Chernihiv” саме про це, і скоро містяни відчують його результати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *