Ми й далі проводимо анкетування населення на отримання фінансової підтримки в межах Програми грошової допомоги. Від сьогодні, 25 липня, розпочинаємо роботу із громадами Чернігівської області.

 

«До кінця серпня наша команда буде працювати з жителями 9 територіальних громад. Загалом взяти участь в наступному етапі роботи Програми зможуть жителі цих громад, які відповідають певним критеріям», ‒ розповіла Тетяна Романова, виконавча директорка ГО «Агенція міських ініціатив».

 

Громади, що будуть охоплені Програмою грошової допомоги: Киселівська, Олешівська, Новобасанська, Гончарівська, Новобілоуська, Михайло-Коцюбинська, Куликівська, Іванівська, Киїнська.

Родини, що можуть взяти у Програмі:

 1. Сім’ї, житло яких було пошкоджено в результаті військових дій (з 24 лютого 2022 року).

Пріоритет в отриманні допомоги надаватиметься наступним групам:

 • сім’ї з людьми з інвалідністю або з малорухливими людьми, що потребують стороннього догляду;
 • сім’ї з людьми з тяжкими хронічними захворюваннями або які потребують коштовного медичного лікування;
 • неповні сім’ї з дітьми до 18 років;
 • сім’ї з людьми похилого віку (60+) та одинокі літні люди;
 • вагітні жінки;
 • багатодітні сім’ї;
 • сім’ї з дітьми (до 18 років), у яких головний годувальник втратив роботу/основний прибуток через воєнні дії (з 24/02);
 • інші вразливі категорії.
 1. Сім’ї, члени яких постраждали внаслідок військових дій з 24 лютого 2022 року: одержали поранення, загинули, зникли безвісти.

 

Взяти участь в Програмі НЕ можуть сім’ї, які пройшли реєстрацію та отримали грошову допомогу в інших міжнародних гуманітарних організаціях (ООН/АКТЕД (французька НУО) та ін.)

Виплата в межах Програми буде в розмірі 2220 грн на особу упродовж 3 місяців. Тобто 6660 грн на одну особу. Ця сума множиться на кількість поданих членів сім’ї реєстратору.

 

«Програма грошової допомоги реалізується з кінця травня. У результаті роботи першого етапу ми опрацювали 600 заявок від вагітних жінок та їхніх родин. Під час другого етапу ‒ 3845 заявок на фінансову допомогу від жителів 5 мікрорайонів Чернігова. Це ЗАЗ, Подусівка, Астра, Бобровиця, Зарічне. Зараз ми рухаємося далі й розпочинаємо роботу за межами обласного центру», ‒ додала Ольга Палькова-Свірчевська, координаторка напрямку грошової допомоги.


Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» ( PIN ) спільно з ГО «Агенція міських ініціатив» за підтримки Європейського Союзу (ECHO) реалізують проєкт багатоцільової фінансової допомоги.

30 thoughts on “Програма грошової допомоги починає діяти для жителів Чернігівської області”

 1. Як можна подати заявку для участі у програмі літній жінці, квартира якої зруйнована у Чернігові по вул Чорновола 15

  1. Вітаю. По Чернігову Програма вже завершила свою роботу. Зараз вона поширюється на 9 громад Чернігівської області.

  1. Вітаю. По Чернігову Програма вже завершила свою роботу. Зараз вона поширюється на 9 громад Чернігівської області.

  1. Вітаю. Ви проживаєте в одній із вказаних громад й маєте пошкоджене житло чи хтось із членів вашої родини одержав поранення, загинув, зник безвісти?

 2. В нашій сімьї загинув мій батько,від осколкового поранення,продиваю з мамою пенсіонеркою,та виховую двох дітей сама,18 та 12 років

   1. Добрий вечір.Мене звати Леся мій чоловік і племіник були вбиті цими нелюдами 27.02 в селі Старий Биків.Ми проседіли там всю окупацію.Сейчас ми можемо розраховувати на допомогу?

    1. Вітаю. Реєстрація населення на участь в Програмі грошової допомоги в Новобасанській громаді відбувалася 29 липня.

 3. Після обстрілів 28 лютого був пошкоджений мій будинок, який на даний час потребує ремонту. Нажаль, коштів для відновлення немає. Пошкоджені вікна, дах, фронтони. Коли дощ, в хату пробігає вода. В сім’ї двоє дітей та пенсіонер. Мені потрібно: шифер, цегла біла, цемент, пісок, 3 вікна.

  1. Вітаю. Ми не займаємося питаннями надання будівельних матеріалів у вигляді гуманітарної допомоги.

 4. сім’я з дітьми (до 18 років), у яких головний годувальник втратив роботу/основний прибуток через воєнні дії (з 24/02);
  інші вразливі категорії.

  1. Вітаю. Ви проживаєте в одній із вказаних в публікації громад й маєте пошкоджене житло чи хтось із членів вашої родини одержав поранення, загинув, зник безвісти?

  1. Вітаю. Інформацію про роботу наших операторів у вашій громаді ви зможете побачити на цьому сайті в наступних публікаціях. Також органи місцевого самоврядування будуть інформувати про час та місце проведення реєстрації на участь в Програмі грошової допомоги.

 5. Де взяти номер телефону за яким телефонувати на реєстрацію, я мешкаю в одній з вказаних громад?

  1. Вітаю. Реєстрацію можна пройти лише в наших операторів під час їхньої роботи в громаді. Онлайн реєстрацію ми не проводимо.
   Інформацію про роботу наших операторів у вашій громаді ви зможете побачити на цьому сайті в наступних публікаціях. Також органи місцевого самоврядування будуть інформувати про час та місце проведення реєстрації на участь в Програмі грошової допомоги.

  1. Вітаю. По Чернігову Програма вже завершила свою роботу. Зараз вона поширюється на 9 громад Чернігівської області.

 6. Доброго дня! Проживаємо в с.Анисів( Іванівська громада), є пошкоджене майно і людина похилого віку,дитина до 18 років.Які наші дії?

  1. Вітаю. Інформацію про роботу наших операторів у вашій громаді ви зможете побачити на цьому сайті в наступних публікаціях. Також органи місцевого самоврядування будуть інформувати про час та місце проведення реєстрації на участь в Програмі грошової допомоги. Вам потрібно буде прийти на реєстрацію.

 7. Доброго здоров’я. Чи має право мешканець громади, яка не увійшла у ваш перелік, але підпадає під зазначені критерії подати заявку на отримання матеріальної допомоги

  1. Вітаю. На жаль, ні. Поки ми працюємо виключно з жителями, вказаних в статті громад. Якщо буде розширюватися Програма на інші громади, ми повідомлятимемо про це на нашому сайті.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *