Послуга соціального таксі запрацювала в Чернігові з 6 червня 2022 року. Це проєкт нашої організації, який покликаний покращити доступ жителів міста до лікарень та закладів соціального захисту.

 

Майже 1500 кілометрів проїхали авто виконуючи соціальні замовлення. Це відстань, коли 5 разів можна з’їздити до Києва та повернутися. Чи доїхати до Одеси та назад до Чернігова.

За місяць ми здійснили 306 поїздок. Частіше всього таксі викликали до Чернігівської обласної лікарні, міської лікарні № 2 та 3-ї поліклініки. Було кілька поїздок і до приватних медичних закладів.

94 жителі Чернігова змогли завдяки проєкту «Соціальне таксі» скористатися послугою й доїхати до потрібної лікарні.

Майже половина усіх замовлень була від людей, що не можуть самостійно пересуватися. Вони рухаються за допомогою технічних засобів (наприклад, милиць) чи їм допомагає йти хтось із рідних.

Нагадуємо, що соціальне таксі працює з понеділка по п’ятницю із 09:00 до 16:00

Замовляти послугу потрібно не менше ніж за 1 день до дати поїздки (як мінімум – сьогодні на завтра). Це можна зробити за телефонами:

38 066 53 43 752

38 096 31 61 224

Під час замовлення поїздки обов’язково потрібно вказати день, час, маршрут, а також орієнтовний термін перебування у пункті призначення.

Більше інформації про нашу послугу тут.

 


Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» ( PIN ) спільно з ГО «Агенція міських ініціатив» за підтримки Європейського Союзу (ECHO) реалізують проєкт «Соціальне таксі».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *