Чернігівці, що проживають у мікрорайонах Подусівка, ЗАЗ, Астра, Бобровиця, із 17 червня можуть зареєструватися на участь у Програмі грошової допомоги соціально-незахищеним верствам населення для покриття базових потреб.

 

Наша команда разом із волонтерським об’єднанням «Балсанка» проводить реєстрацію містян на отримання грошової допомоги.

Ми працюємо в чотирьох мікрорайонах Чернігова – Подусівка, ЗАЗ, Астра, Бобровиця. У кожному з них облаштовані пункти роботи з населенням, де працівники приймають жителів та проходять із ними процедуру реєстрації.

 

«Зараз ми разом із партнерами визначили чотири мікрорайони в яких будемо працювати. Звичайно, багато чернігівців потребують допомоги й за межами цих локацій. Проте ми, прагнемо системно й максимально ефективно працювати в сфері надання допомоги. Тому вирішили зосередити свою діяльність на визначених зонах й таким чином закрити потреби людей у цих районах», — розповіла Тетяна Романова, виконавча директорка ГО «Агенція міських ініціатив».

 

У Програмі можуть взяти участь:

  • Сім’ї, житло яких частково постраждало від військових дій з 24 лютого 2022 року;
  • Неповні сім’ї з дітьми до 18 років;
  • Сім’ї з малорухливими людьми, що потребують стороннього догляду;
  • Сім’ї з людьми від 18 років, які мають інвалідність 1, 2 групи;
  • Сім’ї з людьми з тяжкими хронічними захворюваннями або які потребують дорогого медичного лікування;
  • Сім’ї з дітьми до 18 років, у яких головний годувальник втратив роботу через воєнні дії з 24 лютого 2022 року;
  • Сім’ї, члени яких постраждали внаслідок військових дій (одержали поранення, загинули, зникли безвісти) з 24 лютого 2022 року.

 

На жаль, Програма НЕ доступна сім’ям, які пройшли реєстрацію в інших міжнародних гуманітарних організаціях (ООН/АКТЕД (французька НУО) та ін.) та отримали від них виплати.

«Щоб зареєструватися на Програму грошової допомоги представник сім’ї повинен мати оригінали паспортів та індивідуальних податкових номерів усіх членів сім’ї, що живуть одним домогосподарством. Реєстрацію проводять наші оператори. Процедуру може пройти один член сім’ї й внести дані всієї родини», — додала Ольга Палькова-Свірчевська, координаторка напрямку грошової допомоги.

 

Виплата в межах Програми буде в розмірі 2220 грн на особу упродовж 3 місяців. Тобто 6660 грн на одну особу. Ця сума множиться на кількість поданих членів сім’ї реєстратору.

 

 

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» ( PIN ) спільно з ГО «Агенція міських ініціатив» за підтримки Європейського Союзу (ECHO) реалізують проєкт багатоцільової грошової допомоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *