Ми 8 травня 2022 року запустили проєкт з фінансової підтримки чернігівців. Він покликаний допомогти містянам, які постраждали через повномасштабне вторгнення росії на територію нашої країни.

 

Разом із чеською гуманітарною організацією «Людина в біді» (People in Need, PIN) надаємо грошові виплати різним категоріям населення Чернігова. Розмір допомоги складає 6660 грн на особу.

Протягом травня, на першому етапі здійснення проєкту, надаємо грошову підтримку сім’ям із вагітними жінками. За 12 днів 471 вагітна заповнила спеціальну електронну форму прийому заявок. Обов’язкова умова участі в проєкті – дівчина має вести свою вагітність у чернігівських медичних закладах.

 

«Війна принесла обстріли, руйнування та змусила багатьох чернігівців втікати зі свого міста. Багато людей втратили роботу, чернігівці жили в укриттях та підвалах будинків, відчуваючи страх. До того ж гуманітарна криза та зруйнована інфраструктура. Це все лягло на наші плечі. Вагітним дівчатам і за мирного часу було не просто, а за таких умов стало взагалі складно. Я розумію, що родини, де є вагітна жінка, переживають додаткове навантаження. Часто рідні обмежують себе, щоб дати, наприклад, краще харчування майбутній мамі. Наша команда хоче підтримати ці сім’ї і фінансова допомога покращить їхнє становище», – розповіла Тетяна Романова, керівниця ГО «Агенція міських ініціатив».

 

За підтримки Туристичного інформаційного центру в комфортному приміщенні в серці Чернігова наші колеги мають змогу спілкуватися з майбутніми мамами й проводити перевірку даних, які були заповнені в анкеті.

Це важливо, адже грошова допомога виплачується через Ощадбанк і реквізити отримувача мають бути правильними.

 

«Грошова підтримка поширюється на вагітну, яка звертається, та її найближчих родичів. Наприклад, якщо запит від дівчини, яка одружена, – то допомога розраховується на неї, чоловіка та дитину (якщо в родині є неповнолітня особа). Якщо вона не одружена і проживає з батьками, то підтримка поширюється на неї та її батьків. У випадку, коли дівчина проживає одна, таку допомогу отримує лише вона», – пояснила Ольга Палькова-Свірчевська, координаторка проєкту.

 

Заявка на отримання допомоги буде активна до кінця місяця. 31 травня ми припиняємо збір заявок від цієї групи населення. Електронну форму можна заповнити за посиланням https://forms.gle/V5aoe7nrgLc4fEUo8

 

Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» ( PIN ) спільно з ГО «Агенція міських ініціатив» за підтримки Європейського Союзу (ECHO) реалізують проєкт багатоцільової грошової допомоги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *