В Любецькій громаді Чернігівської області 30 грудня 2021 року відбулась робоча зустріч з відповідальними особами щодо розробки та оприлюднення реєстру комунального майна громади.
Окрім цього, під час наради обговорили можливі варіанти приміщень у власності громади, які можна віддавати в оренду бізнесу і тим самим залучати інвестиції в громаду.
Громада поки не має реєстру комунального майна, тому експертами були надані відповідні консультації та було обговорено шлях реалізації запланованих задач.
Робоча зустріч відбулась в межах реалізації проєкту «Прозоре управління комунальним майном в громадах Чернігівської області», що фінансується ЄС та Нідерландським Гельсінським комітетом Netherlands Helsinki Committee.
В межах проєкту також планується розробка необхідних нормативних документів, які б регламентували належне користування комунального майна. А також проведення навчальних заходів та організація інформаційної складової, через яку буде поширена інформація про можливі варіанти здачі приміщень в оренду бізнесу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *