В Менська міська рада Чернігівської області 20 грудня 2021 року відбулась робоча зустріч з відповідальними особами щодо створення більш прозорих та ефективних умов функціонування комунального майна громади.
Окрім цього, під час наради обговорили можливі варіанти приміщень у власності громади, які можна віддавати в оренду бізнесу і тим самим залучати інвестиції в громаду.
Під час зустрічі дізнались про реальний стан сфери комунального майна в громаді, про можливі напрямки вдосконаленні та створення більш ефективних умов взаємодії з бізнесом.
Під час робочої зустрічі розробили наступні кроки взаємодії:
1) Актуалізувати наявний реєстр комунального майна та доопрацювати його;
2) Оприлюднити реєстр комунального майна на сайті громади;
3) Доопрацювати нормативні документи, які необхідні для належного функціонування сфери комунального майна;
4) проведення навчальних заходів у сфері комунального майна;
4) інформаційну складову з метою популяризації наявного приміщення, яке можна здати в оренду та тим самим залучити інвестиції у громаду.
Зустріч відбулась із секретарем Менської міської ради Юрієм Стальниченком, з начальником Валерієм Кравцовим та спеціалістами відділу житлово-комунального господарства, енергоефективності та комунального майна.
Робоча зустріч відбулась в межах реалізації проєкту «Прозоре управління комунальним майном в громадах Чернігівської області», що фінансується ЄС та Netherlands Helsinki Committee

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *