👆Як запобігти вигоранню та спланувати ефективно своє особисте, професійне та громадське життя,
👆Які можливості є для розвитку громадського сектору в невеликих територіальних громадах
👆Які громадські ініціативи можна спільно реалізувати в Чернігівській області.
Про це все це і не тільки говорили впродовж 11 — 12 вересня представники громадського об’єднання Спілка Ініціатив Чернігівщини та запрошені активісти з десяти територіальних громад області та міста Чернігів.
Розпочалася зустріч із тренеркою Тетяною Децюк з темою профілактики вигорання громадських активістів — спеціалістка поділилася практичними порадам та практиками ефективного відновленя сил та енергії, щоб і надалі “рятувати світ”.
А ще відбулися креативні самопрезентації громадських організацій, визначення потреб і напрацювання різних ідей розвитку, як для окремих громадських організацій так і для мережування, партнерства.
Ідеї які народилися під час формальної частини зустрічі, були поглиблені, розвинуті та закріплені вже під час неформального спілкування — інтеграційного вечора біля багаття 🔥.
А ось другий день був продуктивний на конкретні пропозиції та рішення — спланували подальші зустрічі громадських активістів Чернігівської області, визначили актуальні теми навчання, заходи та ідеї спільних проєкти.
*Проведення табору стало можливим завдяки підтримці Isar Ednannia у межах проєкту Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства, що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *