Літній табір, Баркемп та залучення громадських організації до цікавого дослідження — це все планується в межах реалізації проєкту від Isar Ednannia 🙂
Агенція міських ініціатив / АМІ спільно з Спілка Ініціатив Чернігівщини увішла у список переможців за результатами конкурсу «Громадянське суспільство України: регіональний порядок денний» 💪
Тож, ми маємо насичене не тільки літо, а й осінь також 🙂
🟢Які активності нас чекають в межах реалізації проєкту?
👉 Протягом серпня цього року ми проведемо дослідження, залучивши до нього представників громадських організаці, органу місцевого самоврядування та бізнесу Чернігівської області.
За результатами цього дослідження буде розроблений «Порядок денний громадянського суспільства України» у 20-х областях, зокрема і в Чернігівській області.
👉 Проведемо баркемп про вплив громадянського суспільства в Чернігівській області “Як громадські ініціативи змінюють життя українських міст” — 23-го серпня. Деталі повідомимо згодом 🙂 Але зараз громадські організації вже можуть готувати свої ідеї майстер-класів до дня проведення цього заходу.
👉 Організуємо Табір організаційного розвитку “Громадські ініціативи — можливості для втілення” за участі представників громадських організацій Чернігівської області.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *