Нам це вдалося! Ми влаштували першу в Чернігові політичнку вечірку, де зібрали в одному місці активних містян та новообраних депутатів, аби синхронізувати бачення розвитку нашого улюбленого міста.
Під час заходу запрошені спікери презентували своє бачення розвитку міста в різних сферах і знайшли відгуки та підтримку з боку присутніх депутатів. А деякі з ініціатив вже мають всі шанси на реалізацію. Наприклад, ініціатива Павла Пущенка щодо зміни підходу в реалізації електронних петицій. Більшість присутніх депутатів підтримали запропоновану ідею. І сподіваємось, що вже дуже скоро е-петиції запрацюють належним чином! 🙂
Також знайшли свою підтримку серед депутатів та представників комунальних підприємств й ініціативи щодо Бюджету участі у місті Чернігові, запровадження е-квитка у громадському трагспорту, облаштування міських сховищ та еко-ініціативи.
Ми щиро сподіваємось, що нам вдалося реалізувати нашу авантюру і з цього дійсно щось вийшло корисне для всіх, а головне — для міста.
Тож, ще раз дуже вдячні нашим спікерам, що зголосились поділитись своїм бачення розвитку міста. Це дуже цінно. А саме: Павло Пущенко, Ольга Палькова-Свірчевська, Сергій Безбородько, Олександр Тарнавський та Тетяна Романова.
Дякуємо депутатам Чернігівської міської ради, що завітали до нас на захід, і за вашу підтримку!
А саме: Максим Черненок, Марина Рейко, Марія Родікова, Андрій Дериземля, Регіна Гусак, Юлія Дарницька, Роман Резнік та Артем Тарасенко.
Дякуємо нашим парнерам:
— за супер-фото від Юрій Козлов;
— за смачні снеки від Банда Вкуса — кейтерингова компанія;

— за затишне приміщення та атмосферу Агенція регіонального розвитку Чернігівської області.

Насолоджуйтесь фото 🙂
І до нових зустрічей! ❤️

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *