Центр розвитку інновацій розпочинає дослідження Індексу місцевої е-демократії у 22 обласних центрах та в містах Буча, Ірпінь, Кам’янське, Краматорськ, Маріуполь, Павлоград, Сєвєродонецьк і Слов’янськ. Нагадаємо, що і минулого року ми оцінювали ці 30 міст. Детальніше – https://cid.center/edemindex-2-0/.

Одним із найважливіших показників дослідження є оцінювання мешканцями інструментів е-демократії (е-звернень, е-петицій, громадського бюджету та е-консультацій). Це дозволить отримати достовірні дані та врахувати позицію мешканців міста під час визначення рейтингу місцевої е-демократії. Результати опитування будуть подані в узагальненому вигляді.

Запрошуємо активних громадян у містах взяти участь у досліджені та: 

  • відповісти на кілька запитань про стан е-демократії у своєму місті – https://forms.gle/X8E7NCGK6oLEeTuk6;
  • та поділитися цією публікацією з друзями.

Пам’ятайте, чим більше активних мешканців візьмуть участь в опитуванні, тим якісніше будуть його результати!

Дослідження Індексу місцевої е-демократії – це волонтерський проект Центру розвитку інновацій. До співпраці запрошуються партнери з аналітичних центрів, місцевих громадських організацій/коаліцій та асоціацій ОМС.

До збору інформації вже долучилися: Інститут політичної освіти, Програма EGAP та ГО “Агенція міських ініціатив” (список партнерів оновлюється).

У разі виникнення запитання стосовно дослідження, прохання звертатися за електронною адресою e-index@cid.center.

Долучайтеся до змін!

#Все_буде_еДем!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *