Відбулась чергова, 52 сесія Чернігівської міської ради, за результатами якої окрім питань порядку денного було прийнято, мабуть, рекордну кількість депутатських запитів. Під час цієї сесії депутати їх подали одразу 15.

Загалом порядок денний сесії не передбачав якихось гострих питань. Був прийнятий ряд міських програм та інших технічних рішень.

Єдиним питанням, яке викликало дискусії, було «Про внесення змін до Програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян в міському електро — та автомобільному транспорті загального користування на 2019-2021 роки». Приводом для дискусії стало те, що в минулому році депутат Олександр Тимошенко ініціював зміни до відповідної програми, якими передбачалось, що компенсації пільг перевізникам з 2020 року будуть можливими тільки за умови впровадження у транспорті дієвої системи обліку пасажирів. Втім, така система введена не була.

Слід зазначити, що за це питання голосували зокрема й депутати-перевізники Сергій Вакуленко та Володимир Козир, і пов’язані з ними компанії є отримувачами коштів за компенсацію пільгових перевезень. Чи є це конфліктом інтересів і відповідного антикорупційного законодавства, має розібратись НАЗК. З відповідним запитом до них звернулась  ГО «Агенція міських ініціатив».

Одразу 4 депутатські запити направив депутат Андрій Дерезимля. Вони стосувались ремонту провалля біля входу до КМП «Центр спортивної боротьби»; ремонту під’їзної дороги до ФОКу ЧНТУ; ремонту під’їзної дороги до будинків 100-102 по вул. М. Небаби.

Два запити направив Сергій Кирієнко: побудувати підвищений пішохідний перехід по проспекту Перемоги, 189 та щодо перевірки стану пішохідного переходу по  вул. Преображенська, 10.

Також два запити направив Микола Носко: щодо виділення місця під стоянку для автомобіля, який обслуговує людину з інвалідністю, та щодо вилучення ділянки землі біля школи №16 для передачі її учасникам АТО.

Іван Бакшун направив запит з проханням посприяти з введенням в експлуатацію будинку по вул. Березовського, 3.

Регіна Гусак — щодо створення соціальних рядів для торгівлі продукцією власного виробництва в кожному районі міста для осіб, позбавлених можливості дістатися до іншої частини міста.

Лариса Кадіна — щодо включення до програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду.

Павло Вовк направив запит стосовно облаштування пристрою для примусового зниження швидкості автомобілів на пішохідному переході поруч зі школою №1.

Запит стосовно ремонту тротуару по вул. П’ятницькій направив Ігор Желдак.

Світлана Живенко звернулась з проханням сприяння побудові сучасної тенісної арени.

Володимир Козир — щодо вирішення проблеми підроблення пільгових посвідчень.

Наразі за постійними оновленнями кампанії можна стежити:
В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація» 
Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад»

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи в Чернігівській області звертайтесь до Громадської організації «Агенція міських ініціатив», goami.info@gmail.com

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». В місті Чернігів за реалізацію ініціативи відповідає ГО “Агенція міських ініціатив”.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *