4 березня у залі засідань Петриківської селищної ради Дніпропетровської області відбулося засідання робочої групи з формування «Бюджету для Громадян 2020» в рамках програми DOBRE. Присутні обговорили макет «Бюджету для Громадян» Петриківської об’єднаної територіальної громади, що пояснить Бюджет громади у цікавій, доступній та корисній формі.
Напрацювання ідей до майбутнього продукту відбулося разом з експерткою Громадського Партнерства «За прозорі місцеві бюджети» Тетяною Романової.
Члени робочої групи спільно напрацювали пропозиції до Бюджету для Громадян 2020, обговорили можливі фішки до буклету та запланували заходи з поширення Бюджету для Громадян. Окрім цього, під час заходу поглибили свої знання щодо бюджетного процесу та його прозорості та антикорупційних механізмів.
Робочій групі був презентований рекламно-інформаційний матеріал — готові буклети для прикладу.
Окрім цього були поглиблені знання щодо бюджетного процесу, його прозорості та антикорупційних механізмів. Присутні запланували подальшу діяльність просування вже прийнятих антикорупційних механізмів та прийняття радою Антикорупційної програми.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *