У Дмитрівській громаді в рамках акції «Впливай на бюджет своєї громади» 20 вересня 2019 року відбувся інформаційно-просвітницький захід «Молодь і бюджет громади: просто про складне». Захід провела експертка проекту «За прозорі місцеві бюджети» (в рамках програми «DOBRE») Тетяна Романова разом з заступницею міського голови Людмилою Черніковою та головним бухгалтером сільської ради Анастасією Заяць.

Захід пройшов у форматі презентацій та діалогу зі старшокласниками Дмитрівської школи. Одним із позитивних результатів було те, що учні легко брали участь в обговоренні, ставили глибокі питання і не соромились висловити свою думку.

«Дуже часто зустрічаєш ситуацію, коли мешканці громад не знають, яким чином вони можуть долучитись до процесів управління громадою. В результаті чого часто виникають різні непорозуміння. Саме тому ми хочемо вчити молодь розбиратись в особливостях місцевого самоврядування та збільшувати рівень знань громадянського суспільства», — пояснює Тетяна Романова.

В рамках заходу заступниця сільського голови Людмила Михайлівна також розказала про інструменти участі громадян, які діють в громаді на відповідних прикладах. Як наслідок, закликала бути більш активними та цікавитись життям громади.

А також додала, що в громаді вже завершується процес підготовки Положення про Бюджет участі. І вже дуже скоро кожен мешканець громади може скористатись цим інструментом, запропонувавши сільській раді до реалізації свою ідею.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *