5 серпня 2019 року голова Сновської громади Олександр Медведьов підписав Меморандум про співпрацю між  Global Communities  та Сновською  громадою  в рамках реалізації проекту “Децентралізація приносить прозорість та ефективність в медицині та освіті”. З робочим візитом в громаду завітала експерт проекту Тетяна Романова.

Підписаний документ передбачає співпрацю обох сторін у наступних напрямках: поглиблення демократії, прозорості та сприяння стабільності в ОТГ; зміцнення громади шляхом розвитку, що полягає у взаємодії органів місцевого самоврядування й мешканців задля покращення надання послуг в освіті й медицині; активного залучення громадян до процесів прийняття рішень та інших видів діяльності. До відома, такі Меморандуми на Чернігівщині підписали тільки Сновськ та Ніжин.

Також нагадаємо, що у травні цього року уже відбувся перший семінар-практикум “Антикорупційні механізми в ОТГ”. Представники Сновської ОТГ протягом двох днів працювали над визначенням антикорупційних інструментів, котрі під час реалізації проекту будуть запроваджені у громаді і націлені на покращення прозорості та співпраці влади й громадян, зокрема в галузях освіти і медицини.

Окрім цього, під час зустрічі разом з представниками Робочої групи обговорили питання щодо запровадження двох вибраних антикорупційних інструментів. Обговорили майбутнє поширення Бюджету для Громадян серед жителів  громади та подальші плани в рамках проекту.

За інформацією Сновської міської ради (http://snovmr.gov.ua/pro-spivpratsyu-mizh-global-communities-ta-snovskoyu-gromadoyu/)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *