17 липня на черговій сесії Ніжинська міська рада прийняла два нових антикорупційних інструментів. Тим самим навіть випередила план, який ми разом складали з громадою.
Отже, тепер громада має такі антикорупційні механізми:
✔️Порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (№21-57/2019);
✔️Порядок проведення антикорупційної експертизи нормативно-правових актів Ніжинської міської ради (№22-57/2019).
З рішеннями ради можна ознайомитись тут ▶️http://www.nizhynrada.gov.ua/article/1609/rshennya-priynyat-na-chergovy-57-ses-7-sklikannya-17-lipnya-2019-roku.html
Ці інструменти обрали учасники тренінгу з Ніжинської громади, першочерговими до впровадження у роботі сільської ради. Запровадження цих інструментів має на меті створити запобіжники для виникнення корупційних ризиків у діяльності ОТГ.

Прийняття антикорупційних інструментів відбулося в рамках проекту «Децентралізація приносить прозорість та ефективність в освіті та медицині» #ДІЄМО.

Ще одним важливим завданням громади є розробка Бюджету для громадян — інформація про місцевий бюджет у спрощеній, доступній пересічному мешканцю мовою.

Восени на громаду чекають поглибнені тренінги з фінансової прозорості в сфері освіти та медицині, оцінювання рівня прозорості та ефективності використання публічних коштів в сфері освіти та медицини..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *