Допоки вся Україна спостерігала за урочистим відкриттям першої сесії новообраної Верховної ради, у Чернігові відбулась  сорок четверта сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання.

Серед питань порядку денного, що планувалось розглянути на сесії особливо резонансними було три: про присвоєння звання почесний громадянин міста, про звільнення заступника міського голови Ольги Хоніч та про неутворення районних в місті рад.

На початку засідання про конфлікт інтересів в земельних питаннях повідомили: міський голова Владислав Атрошенко, секретар міської ради Максим Черненок та голова комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин Іван Бакшун.

Рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Чернігова» було підтримано без обговорень, лише міський голова зауважив, що саме в цей день, у 1991 році, до будівлі міськради було вперше урочисто внесено синьо-жовтий прапор. Його вніс Валерій Сарана, якому сьогодні було присвоєно звання Почесного громадянина міста Чернігова. Окрім Валерія Сарани (посмертно) цієї нагороди сьогодні були удостоєні: історик Володимир Коваленко (посмертно) та Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич.

Міською радою було прийняте рішення про звільнення Ольги Хоніч з посади заступника міського голови та виведення її зі складу виконавчого комітету. Іншим рішенням депутати зменшили чисельність виконкому до 9 осіб. Депутат Павло Вовк звернувся до міського голови з проханням, щоб Ольга Хоніч прозвітувала за свою діяльність, проте Владислав Атрошенко не підтримав таку ініціативу депутата.

Найбільш дискусійним питанням цієї сесії очікувано стало «Про неутворення районних у місті Чернігові рад». Згідно пояснювальної записки, в результаті неутворення районних у місті Чернігові рад, загальна чисельність яких на сьогодні складає 70,5 штатних посад, а на їх утримання у 2019 році заплановано 14,3 млн. грн. Очікується вивільнення 63,5 штатних посад, що розрахунково дасть економію бюджетних коштів у майбутньому на рівні 14,5 млн гривень. У зв’язку з неутворенням районних у місті Чернігові рад зникне потреба у функціонуванні 2-х фінансових управлінь районних у місті Чернігові рад, чисельність яких на сьогодні складає 14,0 штатних посад, а на їх утримання передбачено 2,8 млн. грн. Очікується вивільнення 9,0 штатних посад, що дасть розрахунково економію коштів бюджету на рівні 2,2 млн. гривень. В цілому прогнозоване вивільнення 72,5 штатних посад розрахунково дасть економію бюджетних коштів у майбутньому на рівні 16,7 млн. гривень.

Рішення було прийнято більшістю депутатів. «За» проголосували 28, «Проти» — 4, та 3 депутати утримались і не брали участь в голосуванні. Серед тих, хто проголосував «проти» були: Олександр Антонов, Іван Бакшун, Віктор Бистров та Черненко Максим. Натомість Ірина Любухіна, Олександр Соколов та Віктор Тарасов утримались від голосування. Зовсім не голосували – Ярослав Ковтун, Ірина Березинець та Григорій Федорець.

На теперішній час, із 24 обласних центрів, окрім Чернігова, районні у місті ради не ліквідовані або щодо яких не прийнято рішення про їх неутворення в Полтаві, Херсоні та Кропивницькому.

Наприкінці сесії депутати проголосували за звернення Чернігівської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо необхідності термінового вирішення проблемних питань в галузі тепло генерації.

Одразу 4 депутатські запити на цій сесії направив депутат Сергій Воробйов: про розширення можливостей сплати карткою електронного квитка у Чернігові, пропозиція розробити довгостроковий проект будівництва пішохідно-велосипедно-бігової доріжки вздовж р. Стрижень, про облаштування пункту посадки пасажирів по вул. Шевченка, про забезпечення долікарняної допомоги на пляжі «Золотий берег».

Також з депутатськими  запити виступили: Богдан Ткаченко (про відновеня засобу примусового зниження швидкості біля будинку по вулиці Доценка 24), Сергій Кирієнко (про надання інформації про кількість отриманих скарг на управління ЖКГ та управління земельних ресурсів), Лариса Кадіна (про проведення ремонту міждворових проїздів біля будинку №19 по вулиці Дмитра Самоквасова та біля ЧМЛ №4), Іван Бакшун (про ремонт асфальтного покриття рровулку Ніжинський), В’ячеслав Летута (про відкриття лікарської амбулаторії сімейного типу та щодо капітального ремонту шкільного ганку школи №28), Андрій Дериземля (про старіння житлового фонду), Ірина Любухіна (щодо відновлення автобусного маршруту №39), Наталія Хольченкова (про облашутвання ділянки дороги «лежачими поліцейскими» від школи мистецтв до будинку №7А по вулиці Савчука) та  Павло Вовк (про проведення перевірки можливої недбалості суддів).

***

Наразі, за постійними оновленнями кампанії можна слідкувати:

В соціальній мережі Facebook на сторінці «Місцеві депутати. Атестація»

В розділі «Атестація місцевих депутатів» на інформаційному ресурсі «Ізбірком».

Докладніше про громадську кампанію «Атестація депутатів місцевих рад», про те як, здійснювалось оцінювання в попередні роки та про його результати можна дізнатись на сайті організації

За додатковою інформацією про здійснення ініціативи в Чернігівській області звертайтесь до Громадської організації «Агенція міських ініціатив», goami.info@gmail.com

Громадська кампанія «Атестація депутатів місцевих рад» спрямована на сприяння вирішенню проблеми низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності виборцям депутатів 23 місцевих рад з 17 областей України, а також підвищення поінформованості громадян про діяльність місцевих депутатів. Проект «Атестація депутатів місцевих рад» реалізується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України» разом з партнерськими організаціями з 16-ти регіонів України за підтримки Національного фонду демократії (NED, США). У 2016 році апробація методології відбулася в місцевих радах Одеської області за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», з 2018-го року за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» відбувається розробка веб-платформи «Місцеві депутати. Атестація». В місті Чернігів за реалізацію ініціативи відповідає ГО “Агенція міських ініціатив”.

Прес-служба ГО «Агенція міських ініціатив»

Creando un’erezione, l’erezione del pene NON riguarda, bisogna considerare molto attentamente come viene applicato Tadalafil in Italia per chiara progettazione della vita intima. 50mg non va assunta con altri nitrati o medicinali ricreativi contenenti amile o erezione-squadre.com nitrito di butile.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *