Рік промайнув швидко, але нам є що розказати!

Для Громадської організації «Агенція міських ініціатив» 2018 рік був нелегким, але досить продуктивним. В ньому були і поразки, і успіхи. Саме про останні ми й хочемо розповісти докладніше.

Що ж ми зробили протягом зазначеного часу?

  • Провели моніторинг роботи громадського транспорту у м. Чернігові із залученням київських експертів у цій сфері. На основі отриманих результатів були напрацьовані й публічно презентовані рекомендації, передані надалі до відповідних органів для втілення. Основна увага приділялася необхідності введення єдиного електронного квитка, а також розробці й встановленню чіткого тактового розкладу руху громадського транспорту на зупинках міста у вигляді стендів. На конкретному прикладі нами було показано як саме працює такий розклад у реаліях сучасного міста, а також розроблено конкретний інструмент його простого впровадження. Всі зазначені дії були реалізовані в рамках проекту «Громадський транспорт у місті Чернігові: ефективність використання бюджетних коштів» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
  • Підвищили рівень командної роботи всередині організації за допомогою Юрія Трохименка – коуч-тренера й директора з розвитку ГО «ЦГТ «АХАЛАР» (м. Чернігів). Окрім цього, напрацювали стратегію її розвитку на наступні 5 років та політики для більш ефективної діяльності.
  • Здійснили моніторинг більше 1200 електронних декларацій депутатів та голів 38 об’єднаних територіальних громад Чернігівської області на предмет ознак корупції. За його результатами було опубліковано понад 150 публікацій у місцевих і регіональних ЗМІ. За фактами зафіксованих порушень було надіслано більш ніж 70 заяв до відповідних контролюючих органів, понад 20 з яких взяті для подальшої перевірки.
  • Провели перший Форум відкритих даних у м. Чернігові за підтримки БФ «Об’єднання» та Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні, який відвідало щонайменше 100 містян і гостей з районів Чернігівської області. Під час заходу провідні експерти, громадські діячі, представники місцевої влади та українських й міжнародних організацій ділились досвідом і знаннями у сфері відкритих даних.
  • Провели моніторинг здійснення прийому громадян депутатським корпусом Чернігівської міської ради (42 особи) в рамках проекту «Атестація місцевих депутатів». Його результати були публічно озвучені на прес-конференції 20 грудня.
  • Підключили 6 середніх навчальних закладів м. Чернігова до Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл, що діє за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.
  • Прийняли участь у понад 30 ефірах місцевих і регіональних ЗМІ за тематикою діяльності організації.
  • Провели понад 20 тренінгів та семінарів.

Деталі фінансування організації:

За 2018 рік сума надходжень до організації склала майже 137 тис. грн. Переважно це кошти грантової підтримки від фондів. Передовсім вони були витрачені на канцелярію та оплату праці виконавців проектів, а також організацію круглих столів і прес-конференцій.

Зі звітом можна ознайомитись за посиланням:

Звіт ГО «АМІ» за 2018 рік

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *