Громадська Спілка “Громадські ініціативи України” та Чернігівський “Освітній центр “Ініціатива” запрошують громадських активістів до участі у тренінгу «Як ефективно працювати командою у своїй організації та вибудовувати партнерство з іншими ГО».

Під час тренінгу будуть розкриті наступні теми:
— робота в команді та спільна мотивація
— подолання конфліктів в середині спільноти
— співпраця між організаціями

Навчання проводитимуть тренери ГО «Товариство Лева»

Захід відбудеться 15 — 16 грудня 2018 року в місті Чернігів
Заявки на участь приймаються до 10 грудня – для цього необхідно заповнити цю анкету онлайн.
Цей тренінг стане логічним продовженням відкритого простору, який відбувся наприкінці вересня у Чернігові і на якому громадські активісти з усієї області визначали найголовніші напрями діяльності та сформулювали запит на навчання.

До участі у тренінгу запрошуються громадські організації, ініціативні групи, які діють на місцевому рівні, активісти Чернігівський області.

Організатори забезпечують харчування протягом заходу, а також повернення грошей за квитки та проживання для учасників з інших населених пунктів області (при потребі).

Контактна особа Павло Пущенко
(063) 4785562 centre.initiative@gmail.com

Захід відбудеться у рамках проекту Спілки “Громадські ініціативи України” “Ефективна регіональна модель взаємодії НГО”, що фінансується Національним фондом підтримки демократії (NED) та за сприяння Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *