29 жовтня 2018 року у Чернігові відбудеться регіональний Форум Відкритих даних — Open Data Forum. Запланована тема Форуму: “Відкриті дані, як інструменти прозорості, нових можливостей для бізнесу та боротьби з корупцією на всіх рівнях”.

Наш Форум ставить на меті презентувати учасникам нові можливості та нові технології, які використовують відкриті дані для запобігання корупції, для розвитку регіону чи бізнесу, для проведення журналістських розслідувань, для контролю використання публічних коштів та для нетворкінгу. Тільки практичні інструменти, які впроваджуються вже зараз в Україні.

Основана програма заходу складається з двох частин: у першій — панельна дискусія “Прозорість влади та інвестиційний розвиток через відкриті дані”, а в другій — 6 тематичних секцій за участі спікерів у сфері Open Data та IT з усієї України, котрі презентують досвід трансформації суспільства та влади.

Серед доповідачів Форуму представники: YouControl, ГО «Чернігівський освітній центр «Ініціатива», TAPAS, Transparency International Ukraine, Центр UA, WikiInvestigation, співзасновник Єдиної системи відкритих бюджетів шкіл, BRDO, Чернігівської Торгово-промислової палати, Чернігівської ОДА та інші.

Запрошуємо до участі у Форумі представників бізнесу, освітян, студентів, громадських діячів, представників ЗМІ та всіх зацікавлених.

Участь у Форумі безкоштовна, але за попередньою реєстрацією.

Будь ласка, заповніть реєстраційну форму, щоб ми включили Вас до списку гостей, а також надіслали детальну програму: https://opendataforum.in.ua/ch/

Місце проведення Форуму: КДЦ “Світогляд”, проспект Перемоги, 108А, 2 поверх.

Початок о 10.00.

Контактна особа: Тетяна Романова (093-593-02-77 або 097-606-70-96), ГО “Агенція міських ініціатив”.

Захід реалізується за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні та Фондом «Об’єднання».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *