19 жовтня 2018 року представники ГО «Агенція міських ініціатив» у партнерстві з Благодійним фондом «Успішна громада» у  Ніжині провели тренінг «Врегулювання конфлікту інтересів в діяльності депутатів та посадових осіб органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад». Тренінг був проведений для представників місцевих рад та депутатів об’єднаних територіальних громад Чернігівської області. Торкнулися питання конфлікту інтересів та електронного декларування депутатів ОТГ.

От саме для того, аби хоча б якось виправити дану ситуацію у нас в області, наша організація кілька місяців спільно з Благодійний фондУспішна Громада та Прозорі ради: Чернігівська область працювали з депутатами та місцевими радами області над цим питанням. А також надавали необхідні консультації всім радам.

А також за результатами реалізації проекту «Посилення прозорості діяльності новоутворних ОТГ Чернігівщини шляхом моніторингу декларацій» було проведено Круглий стіл з метою презентації результатів діяльності в рамках проекту. 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *