Приватний підприємець, що не вказав свого доходу, скромні депутати без великих статків, землі і нерухомості — такий результат моніторингу е-декларацій депутатів Тупичівської ОТГ, проведений ГО “Агенція міських ініціатив”.

Про фінанси депутатів

Тупичівська сільська рада, певно, найскромніша рада серед усіх. Найбільший дохід серед депутатського корпусу у вчителя Раїси Здор (ВО “Батьківщина”). Вона задекларувала за минулий рік 118 тис грн.  Будинок і земля — у власності членів її родини.

Однопартієць Юрій Майсюк, в своїй декларації вказав, що тимчасово не працює. Натомість в тій же декларації вказана його заробітна плата з двох місць роботи (СФГ «Лавр» та Городнянський РЦЗ) у розмірі дещо більше 13 тис грн. Решта (будинок та землі) — у власності членів сім’ї.

Протилежна ситуація склалась у приватного підприємця Миколи Кравця (ВО “Батьківщина), що взагалі не вказав жодного доходу в своїй декларації. Натомість у власності має житловий будинок (138 кв м) і 1 га землі.

На жаль, нам не вдалося сконтактуватись з депутатом.

Ще один представник ВО “Батьківщина” Костянтин Зубов не вказав в своїй декларації дохід, хоча там же зазначено, що він працює в Вихвостівській ЗОШ.

Так, це моя помилка дійсно. Я допустив помилку і вже пізніше побабачив. Я маю дохід. Я працюю у школі. Чи можна якось виправити зараз? Наступного разу я все внесу. Дякую, що контролюєте і попередили мене про помилку,” — дуже ввічливо відповів депутат.

Відповідальність декларування

Варто зазначити, що абсолютно всі депутати Тупичівської сільської ради подали е-декларації на сайт НАЗК. Це чи не єдина рада, яка всім депутатським складом змогли вчасно справитись з цим завданням.

Про раду

На жаль, Тупичівська сільська рада немає свого сайту, де могла б розміститися інформація про кожного депутата та про діяльність ради в цілому. Але на наш запит ми вчасно отримали відповідь зі всією необхідною інформацією.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *